Black Mesa
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Brother Bear (2003)

Go down

Brother Bear (2003) Empty Brother Bear (2003)

Pisanie by Oyamaneko Czw Sty 29, 2015 3:58 pm

Chciałabym Wam przedstawić pewną grę z 2003 roku.
Jest to bardzo dynamiczna zręcznościówka, które powinna podbić serca tych najmłodszych, ale także zachwycić swoją akcję, niektórych starszych graczy. Powitajmy grę : Brother Bear, czyli Mój Brat Niedźwiedź.
Na wstępie, trzeba zauważyć, że ta zręcznościówka może nie posiada najlepszej grafiki, lecz niezbyt zwracamy na to uwagę, ponieważ w niej liczy się całość oraz fabuła. Gra nie odznacza się trudnym poziomem ani skomplikowanym sterowaniem.
Naszym zadaniem jest odzyskanie dawnej postury jednego z bohaterów, który magicznym sposobem, przemienił się w niedźwiedzia.
Oczywiście, wszystko oparte zostało na bajce animowanej Disney'a pod tytułem ,,Mój brat niedźwiedź''.
Chyba nie ma nic łatwiejszego od biegania po planszy, wykonywania różnych zadań i wydostawania się z różnych tarapatów, prawda?
Znajdziemy tu także kilka mini-gierek, jak na przykład : łowienie ryb albo zawody z Kodą.
W naszej wirtualnej przygodzie poznamy jeszcze innych bohaterów, których na pewno powinniśmy poznać z kultowego filmu animowanego.
Warto także dodać, że całą przygodę uzupełnia spokojna i delikatna muzyka, lecz przy naszych problemach łatwo zmienia się ona w mocniejsze brzmienie.
Podsumowując : jak na 2003 rok i to, że grą miały się cieszyć młodsze osoby, nie mam nic do zarzucenia.
W Brother Bear gra się naprawdę łatwo, więc po około 90-minutach naszych zmagań powinniśmy ukończyć wszelkie przygody naszego bohatera.
Kolejnym plusem jest także to, że gra nie ma ogromnych wymagań, z pewnością uda się ją odtworzyć na każdym komputerze.
Jej wadą jest natomiast niezbyt idealna grafika, lecz tak jak już wcześniej pisałam, ścieżki dźwiękowe i fabuła wszystko tuszują.

Polecam w szczególności dla młodszych graczy.
Brother Bear (2003) Z0035602
Oyamaneko
Oyamaneko
Admin

Liczba postów : 1
Join date : 28/01/2015

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach